Odchovy

Slide
Slide
Slide
Slide
IMG_1025-2
Slide
Vrh A
Mythical Night
Slide
Answer Pepper Myth
První narozené štěňátko z vrhu. Narodila se ve 3:38 s váhou 0,35 g. Pepper je jediné štěně, které je zbarvené po otci a zůstane u nás, jako další chovná fenka.
Pepper roste do krásy, od svých sestřiček se liší především jiným zbarvením, které jako jediná má po otci. Je to učenlivý a velice bystrý pes. Snažíme se co nejvíce socializovat. Miluje děti a už si našla i několik psích kamarádů. Jako jediná zůstala doma s maminkou Cirou.
Slide
Answer Peggy Myth
Druhé narozené štěňátko. Peggy se narodila ve 4:04. Vážila 0,48 g.
Peggy je hravé, čilé štěňátko, je to milovnice vody a ráda dělá bubliny. Každý ji hned pozná, ráda štěká na své sestřičky.
Peggy odjela do svého nového domova v Mrákotíně.
Slide
Answer Shuri Myth
Třetí narozené štěňátko. Shuri vážila 0,45 g ale od maminky se jí moc nechtělo. Narodila se až v 5:05.
Shuri byla z celého vrhu nejbázlivější, ale postupně se stala statečným štěňátkem, které miluje mazlení. Momentálně se nachází v Mysleticích, kde má kamarádky ovečky.
Slide
Answer Jane Myth
Čtvrté narozená byla Jane. Narodila se jako největší z vrhu s váhou 0,50 g v 6:06. Má velikou chuť k jídlu.
Jane na první pohled vypadá jako fena, která budí hrůzu, ale vzhled umí klamat. Tahle úžasná fenečka je obrovský mazel, těžký pohodář a hlavně chytrý a učenlivý pes. Žije ve Velemíně s dalšími psími parťáky.
Slide
Answer Natasha Myth
Pátá narozená byla Natasha, která na svět přišla v 7:10. Maminka jí ukousla pupeční šňůru moc blízko bříška, ale krvácení se podařilo rychle zastavit a je velice čilé štěňátko.
Natasha je úžasně klidné štěňátko, ráda dělala společnost Cirince, ale i lidem. Je odvážná a vždy, když hrozilo nebezpečí sestřičkám. Nebojácně se postavila sekačce a ukázala jí, že musí jezdit s pěkným odstupem. Natasha žije v Dobraticích, kde má možnosti s paničkou docházet ke koním.
Slide
Answer Wanda Myth
Jako poslední se narodila Wanda v 8:21h.
Vážila 0,42g. Zbarvením je nejvíce podobná mamince Ciře.
Wanda snad okouzlila každého, kdo s ní přišel do styku. Je to milé, hravé štěňátko. Povahově je správně "šílená", ale s dostatečnou možností se unavit správným způsobem z ní bude perfektní parťák. Ráda pomáhá své paničce zahradničit v obci Hluboký důl, kam odjela se svou novou paničkou.
Je to kousek od nás a máme tak možnost holky potkávat na cvičáku a sledovat pokroky, které spolu dělají.
Slide
Spolupráce s Emi Pet
Již čtvrtým rokem krmíme granulemi Eminent. Naprosto nám vyhovují a proto jsme velice rádi za spolupráci s Emi Pet - ti darovali každému z našich štěňátek do startovacího balíčku 2kg balení těchto granulí.